Ansatte i Murmester Oddvar Johannessen AS

Oddvar Johannessen

Daglig leder

Fagbrev som murer, og mesterbrev. Startet firma i 1989. Epost: oddvar@ojmur.no
Telefon: 908 44 579

Kåre Riis

Murer

54 år. Ansatt i 25 år. 35 års erfaring.

Epost: kaare@ojmur.no
Telefon: 913 74 625

Geir Andreas Olafsen

Murer med fagbrev

39 år. Ansatt i 9 år. 19 års erfaring.

Epost: geir.andreas@ojmur.no
Telefon: 910 04 426

Hans Jørgen Alstadsæter

Murer med fagbrev

54 år. Ansatt i 9 år. 35 års erfaring.

Epost: hans.jorgen@ojmur.no
Telefon: 467 66 263

Andreas Bock

Murer med fagbrev

59 år. Ansatt i 8 år. 45 års erfaring.

Epost: andreas@ojmur.no
Telefon: 476 14 807

Kenneth Hagstrøm

Murer med fagbrev og teknisk fagskole

30 år. Ansatt 7 år. 13 års erfaring.

Epost: kenneth@ojmur.no
Telefon: 476 37 530

Hans Øyvind Sveen

Murer

49 år. Ansatt i 6 år. 20 års erfaring.

Epost: hands.oyvind@ojmur.no
Telefon: 476 32 292

Thomas Benjaminsen

Murer med fagbrev og teknisk fagskole.

30 år. Ansatt i 6 år. 13 års erfaring.

Epost: thomas@ojmur.no
Telefon: 476 35 950

Jan Åge Thorvaldsen

Murer med fagbrev

34 år. Ansatt i 4 år. 12 års erfaring.

Epost: jan.aage@ojmur.no
Telefon: 476 51 010

Marius Storjordet

lærlig

23 år. Ansatt i 1 år.

Epost: marius@ojmur.no
Telefon: