Ansatte i Murmester Oddvar Johannessen AS

Oddvar Johannessen

Daglig leder

Fagbrev som murer, og mesterbrev. Startet firma i 1989. Epost: oddvar@ojmur.no
Telefon: 908 44 579

Kåre Riis

Murer

55 år. Ansatt siden 1994. 

Epost: kaare@ojmur.no
Telefon: 913 74 625

Geir Andreas Olafsen

Murer med fagbrev

40 år. Ansatt siden 2010

Epost: geir.andreas@ojmur.no
Telefon: 481 84 559

Hans Jørgen Alstadsæter

Murer med fagbrev

54 år. Ansatt siden 2011

Epost: hans.jorgen@ojmur.no
Telefon: 467 66 263

Andreas Bock

Murer med fagbrev

59 år. Ansatt siden 2011

Epost: andreas@ojmur.no
Telefon: 476 14 807

Kenneth Hagstrøm

Murer med fagbrev og teknisk fagskole

31 år. Ansatt siden 2013

Epost: kenneth@ojmur.no
Telefon: 476 37 530

Hans Øyvind Sveen

Murer

49 år. Ansatt siden 2014.

Epost: hands.oyvind@ojmur.no
Telefon: 476 32 292

Thomas Benjaminsen

Murer med fagbrev og teknisk fagskole.

31 år. Ansatt siden 2014

Epost: thomas@ojmur.no
Telefon: 476 35 950

Jan Åge Thorvaldsen

Murer med fagbrev

35 år. Ansatt siden 2015.

Epost: jan.aage@ojmur.no
Telefon: 476 51 010

Marius Storjordet

lærlig

24 år. Ansatt siden 2018

Epost: marius@ojmur.no
Telefon: